85842
 • yatak yikama
 • yatak yikama izmir
 • yatak yıkama
 • İzmir Yatak Yikama


  Yatak yıkama uzmanlık gerektiren bir meslektir.İzmir Yatak Yıkama Firması yıllardan beri tek işi koltuk yıkama ve yatak yıkama olarak personellerimize sadece yatak yıkama koltuk yıkama güleryüzlü hizmet ve kaliteyi ön planda tutarak profesyonel şekilde egitim vermekteyiz.
  Bu yüzden bizi diger firmalardan ayıran en önemli özellik 
  uzman personel kaliteli hizmet güleryüzlü ekip son teknoloji ekipmanlardır.
  Her ne kadar yatak yüzeyini silerek temizlemeye çalışsanız da kirler daha çok içeriye gömülecektir ve zamanla daha sağlıksız bir yatakla karşı karşıya kalacaksınız.
  Yatakları silerek temizlemek yerine yıkayarak temizlemek daha iyi sonuçlar doğuracaktır.
  Yatak temizleme hizmetimiz ile birlikte koltuk ve yatağınızın içerisine gizlenmiş olan 
  mayt ve bakterileri kirleri özel makineler ile birlikte temizliyoruz ve kısa sürede temiz bir koltuk ve yatak ile kavuşmanızı sağlıyoruz.
  İzmir Yatak Yıkama Firmamız Yataklarınızı en uygun şekilde yıkayarak kurumasını sağlamaktadır. İçerisi iyi kurumayan yataklarda zamanla bir koku ve çürüme meydana gelecektir.
  Bu sebeple Yatak temizleme işlemlerini kendiniz değil İzmir yatak yıkama  firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz. En uygun koltuk yıkama yatak yıkama fiyatları ile hizmet veren firmamızın profesyonel kadrosu ile birlikte mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

  YATAK YIKAMA AŞAMALARI
  1. Yatak ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır,
   
  2. Yatak kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı yatak şampuanı ve yıkama sitili seçilir.
   
  3. Daha sonra yatak özel karışımlı yatak yikama şampuanlı suyla karıştırılarak yatak yikama işlemi başlatılır , yatak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
   
  4. Yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.
   
  5. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde yatağın bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi yatak yikama makinasıyla püskürtme ve emiş sistemi ile yikanarak hijyenik olması sağlanır.
   
  6. Yikama işlemi biten yatağın,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.
   

www.izmirkoltukyikama.com.tr © Tüm Hakları İzmir Koltuk Yıkama Şirketine Aittir