85842

Çeşme Halı Yıkama

İzmir halı yıkama

Koltuk yıkama

Çeşme de Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir meslektir.Çeşme halı Yıkama yılların tecrübesi ile Ek İşimiz Degil Tek İşimiz halı yıkama diyerek siz degerli müsterilerimize her zaman En iyi halı yıkama hizmetini sunmak için çalışıyoruz.Halı yıkama Çeşme güleryüzlü hizmet ve kaliteyi ön planda tutarak profesyonel halı yıkama ekiplerimiz ile hizmet vermektedir.İzmir Çeşme halı yıkama da yıkatmış olduğunuz halılarda uygulanan yöntem ve kullanılan şampuanlar çok önemlidir.Çeşme halı temizleme halı içerisine gizlenmiş olan mayt, bakteri ve kirleri Fırçalı Köpüklü ve buharlı sistemde son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinaları ile temizler.

İzmir halı yıkama

Halı yıkama izmir Çeşme, Yaygın servis agımız ile Çeşme En yakın halı yıkama denilince akla ilk gelen İzmirde 30 ilçeye hizmet veren tek firma olmaktan gurur duyuyoruz..Çeşme halı yıkama şirketleri  arasında en cok Çeşme de halı yıkama tavsiye edilen firma olarak farkımız; kaliteli ve insan sağlığına zararsız halı yıkama şampuanları ve son teknoloji makinalar kullanmamız ,en uygun halıyıkama fiyatları sunmamız, Yılların tecrübesini uzman personeller ile buluşturmamız Çeşme halı yıkama firmaları  arasından siz degerli müşterilerimizin her zaman bizi tercih sebebi olmuştur.

halı yıkama izmir

NEDEN BİZ

*Güleryüzlü ve Güvenilir Uzman Ekip

*Son Teknoloji Makinalar   *Yaygın Servis Agı

*Esnek Zamanlı Randevu Sistemi    *Uygun Fiyat

*Kaliteli Hizmet Referanslarımız

 

Halı Yıkama Aşamaları

Ücretsiz servislerimizle evlerinizden alınan halılar, zamanla halı bünyesine nüfus etmiş toz ve partüküllerden arındırılmak için çırpma ve vakum ile üzerindeki her türlü toz, kum ve yabanı maddelerden arındırılır.

halı koltuk yıkama 

HALI YIKAMA :Toz dolabından çıkan halılar, fırçalama makinesiyle ve özel kokulu şampuanlarla fırçalanır ve durulanır. Kullanılan ilaç ve şampuanlar insan sağlığına zarar vermeyen özel üretilmiş ürünlerdir.

En iyi halı yıkama

SANTRİFÜJ SIKMA: Fırçalama sonrasında halılar, yüksek devirli santrifüj – sıkma makinelerinde sıkılarak bünyesindeki sudan arındırılır

En yakın halı yıkama

KURUTMA ODASI: Santrifüj – Sıkma makinelerinden çıkan halılar, kuru ve sıcak hava üfleyen çıkan nemli havayı çekerek, halının cinsine göre uygun sıcaklık ve zaman kullanılarak kurutulur.
Halı yıkama yerleri

KALİTE KONTROL POŞETLEME :Kurutma odalarından çıkarılan halılar paketleme makinasından geçirilerek poşetlenir, servise hazır hale getirilir.

Halı yıkama şirketleri

İzmir Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama uzmanlık gerektiren bir meslektir.İzmir Koltuk Yıkama yılların tecrübesi ile Ek İşimiz Degil Tek İşimiz koltuk yıkama diyerek siz degerli müsterilerimize her zaman En iyi koltuk yıkama hizmetini sunmak için çalışıyoruz.Koltuk yıkama İzmir  güleryüzlü hizmet ve kaliteyi ön planda tutarak profesyonel koltuk yıkama ekiplerimiz ile hizmet vermektedir.İzmir İzmir Koltuk yıkama da yıkatmış olduğunuz koltuklarda uygulanan yöntem ve kullanılan şampuanlar çok önemlidir.İzmir Koltuk temizleme koltugun içerisine gizlenmiş olan mayt, bakteri ve kirleri Fırçalı Köpüklü ve buharlı sistemde son teknoloji makinalar ile temizler.

İzmir koltuk yıkama

Koltuk yıkama izmir İzmir, Yaygın servis agımız ile En yakın koltuk yıkama denilince akla ilk gelen İzmirde 30 ilçeye hizmet veren tek firma olmaktan gurur duyuyoruz..İzmir Koltuk yıkama şirketleri  arasında en cok İzmir Koltuk yıkama tavsiye edilen firma olarak farkımız; kaliteli ve insan sağlığına zararsız koltuk yıkama şampuanları ve son teknoloji makinalar kullanmamız ,en uygun koltuk yıkama fiyatları sunmamız, Yılların tecrübesini uzman personeller ile buluşturmamız İzmir Koltuk yıkama firmaları  arasından siz degerli müşterilerimizin her zaman bizi tercih sebebi olmuştur.

Koltuk yıkama izmir

Fırçalı Köpüklü Koltuk Yıkama Aşamaları
1.Koltuk yıkama işleminde, yıkanacak koltuk kaba kirleri ve tozları vakumlu bir süpürge yöntemiyle alınır. Yıkama esnasında koltuk ıslatılacak olmasından dolayı bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçmek için yapılan bir yöntemdir

Koltuk yıkama firmaları

Koltuğun kaba kirleri ve tozları alındıktan sonra  koltugun kumaşına göre yıkama şampuanı şeçilir.Koltuk yıkama için özel olarak hazırlamış olduğumuz kirleri ve lekeleri yumuşatacak olan şampuan karışımı spreyleme şeklinde koltuk kumaşına uygulanır. Koltuk yüzeylerinde kuru yer kalmayacak şekilde bu işleme devam edilir. 

KOLTUK YIKAMA ISLATMA İŞLEMİ

Koltuk yıkama tavsiye

Islanan ve deterjan emdirilen koltuklarımız artık yıkamaya hazır demektir. Son teknoloji ürünü makinalarımız ve bu makinalarda kullanılan yumuşak tüylü koltuk yıkama fırçalarımız vasıtasıyla koltuğun en ince noktasına kadar dairesel ve ileri geri hareketlerle spreyle yaydığımız özel karışımlı koltuk yıkama şampuanını bu defada fırçalar ve makina yarımıyla iyice köpürene kadar yayarız.

FIRÇALI KÖPÜKLÜ KOLTUK YIKAMA

En iyi koltuk yıkama

Koltuktaki Köpürtme işlemi de bittikten sonra, kabaran kir ve lekeleri  Koltuk yıkama işleminde kullandığımız son derece yüksek emiş gücüne sahip koltuk yıkama makinalarımızla  vakumlama işlemi ile çekeriz.

YIKANAN KOLTUGUN VAKUMLAMA İŞLEMİ

En yakın koltuk yıkama

Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra durulama aşamasında yine vakum gücü yüksek makinalar yardımıyla aynı anda su sprey edilirken bir yandan da koltuklarınızın üzerindeki suyu tekrar çekerek bu işlemi gerçekleştirmiş oluruz. En son olaraksa yıkanan koltuklarımız bir müddet bekletildikten sonra tamamen koltuk yıkama ve durulama işlemi bitmiş olmaktadır. Yıkama işlemi bittikten sonra koltuklarınız çok az bir sürede kurumakta ve böylece kullanıma hazır hala gelmiktedir. Size kalan üzerinde keyifli güzel günler geçirmenizdir.

KOLTUK DURULAMA

Koltuk yıkama fiyatları

Resim
www.izmirkoltukyikama.com.tr © Tüm Hakları İzmir Koltuk Yıkama Şirketine Aittir