85842

Karaburun Koltuk Yıkama

Karaburun koltuk yıkama

Karaburun Koltuk Yıkama uzmanlık gerektiren bir meslektir.Koltuk yıkama karaburun yılların tecrübesi ile Ek İşimiz Degil Tek İşimiz koltuk yıkama diyerek siz degerli müsterilerimize her zaman Karaburun da En iyi koltuk yıkama hizmetini sunmak için çalışıyoruz.Karaburun Koltuk yıkama İzmir güleryüzlü hizmet ve kaliteyi ön planda tutarak profesyonel koltuk yıkama ekiplerimiz ile hizmet vermektedir.İzmir Karaburun Koltuk yıkama da yıkatmış olduğunuz koltuklarda uygulanan yöntem ve kullanılan şampuanlar çok önemlidir.Karaburun Koltuk temizleme koltugun içerisine gizlenmiş olan mayt, bakteri ve kirleri Fırçalı Köpüklü ve buharlı sistemde son teknoloji makinalar ile temizler.

 

Karaburun koltuk yıkama

 

Koltuk yıkama izmir Karaburun, Yaygın servis agımız ile Karaburun En yakın koltuk yıkama denilince akla ilk gelen İzmirde 30 ilçeye hizmet veren tek firma olmaktan gurur duyuyoruz..Karaburun Koltuk yıkama şirketleri  arasında en cok Karaburun Koltuk yıkama tavsiye edilen firma olarak farkımız; kaliteli ve insan sağlığına zararsız koltuk yıkama şampuanları ve son teknoloji makinalar kullanmamız ,Karaburun en uygun koltuk yıkama fiyatları sunmamız, Yılların tecrübesini uzman personeller ile buluşturmamız Karaburun Koltuk yıkama firmaları  arasından siz degerli müşterilerimizin her zaman bizi tercih sebebi olmuştur.

Koltuk yıkama karaburun

 

Karaburun koltuk yıkama şirketleri arasında neden biz?

*Güleryüzlü ve Güvenilir Uzman Ekip

*Son Teknoloji Makinalar   *Yaygın Servis Agı

*Esnek Zamanlı Randevu Sistemi    *Uygun Fiyat

*Kaliteli Hizmet Referanslarımız

 

Karaburun koltuk yıkama tavsiye

 

Karaburun yatak yıkama

 

Karaburun sandalye yıkama

Karaburun koltuk temizleme

Karaburun en iyi koltuk yıkamaKaraburun en yakın koltuk yıkama

Karaburun koltuk yıkama yerleri

 

Fırçalı Köpüklü Koltuk Yıkama Aşamaları
1.Koltuk yıkama işleminde, yıkanacak koltuk kaba kirleri ve tozları vakumlu bir süpürge yöntemiyle alınır. Yıkama esnasında koltuk ıslatılacak olmasından dolayı bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçmek için yapılan bir yöntemdir

Karaburun koltuk yıkama şirketleri

2.Koltuğun kaba kirleri ve tozları alındıktan sonra  koltugun kumaşına göre yıkama şampuanı şeçilir.Koltuk yıkama için özel olarak hazırlamış olduğumuz kirleri ve lekeleri yumuşatacak olan şampuan karışımı spreyleme şeklinde koltuk kumaşına uygulanır. Koltuk yüzeylerinde kuru yer kalmayacak şekilde bu işleme devam edilir. 

KOLTUK YIKAMA ISLATMA İŞLEMİ

Karaburun koltuk yıkama firmaları

3.Islanan ve deterjan emdirilen koltuklarımız artık yıkamaya hazır demektir. Son teknoloji ürünü makinalarımız ve bu makinalarda kullanılan yumuşak tüylü koltuk yıkama fırçalarımız vasıtasıyla koltuğun en ince noktasına kadar dairesel ve ileri geri hareketlerle spreyle yaydığımız özel karışımlı koltuk yıkama şampuanını bu defada fırçalar ve makina yarımıyla iyice köpürene kadar yayarız.

FIRÇALI KÖPÜKLÜ KOLTUK YIKAMA

Karaburun en ucuz koltuk yıkama

4.Koltuktaki Köpürtme işlemi de bittikten sonra, kabaran kir ve lekeleri  Koltuk yıkama işleminde kullandığımız son derece yüksek emiş gücüne sahip koltuk yıkama makinalarımızla  vakumlama işlemi ile çekeriz.

YIKANAN KOLTUGUN VAKUMLAMA İŞLEMİ

Karaburun en uygun koltuk yıkama

5.Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra durulama aşamasında yine vakum gücü yüksek makinalar yardımıyla aynı anda su sprey edilirken bir yandan da koltuklarınızın üzerindeki suyu tekrar çekerek bu işlemi gerçekleştirmiş oluruz. En son olaraksa yıkanan koltuklarımız bir müddet bekletildikten sonra tamamen koltuk yıkama ve durulama işlemi bitmiş olmaktadır. Yıkama işlemi bittikten sonra koltuklarınız çok az bir sürede kurumakta ve böylece kullanıma hazır hala gelmiktedir. Size kalan üzerinde keyifli güzel günler geçirmenizdir.

KOLTUK DURULAMA

Karaburun koltuk yikama

 

  • Karaburun koltuk temizleme

  • Karaburun koltuk yikama

  • Karaburun yatak yikama sirketleri

  •  

  •  

Resim
www.izmirkoltukyikama.com.tr © Tüm Hakları İzmir Koltuk Yıkama Şirketine Aittir